poniedziałek, 23 stycznia 2017

Magia jest wokół nas...


         Znaki runiczne i inne magiczne i tajemnicze kształty, wizerunki i wyobrażenia towarzyszą człowiekowi od samego początku jego świadomego istnienia. Ludzie zawsze szukali sposobu pokazania, zatrzymania, lub wydobycia z przedmiotów ich ukrytej siły i energii. Tworzyli znaki mające ukierunkować energię i sprawić, by służyła ona człowiekowi i wspomagała jego dążenia w osiągnięciu celu. Nie ma znaczenia kolor skóry i miejsce na ziemi, w którym przyszło nam żyć – na każdej szerokości geograficznej, w każdej mniejszej czy większej społeczności, znajdziemy znaki magiczne i przedmioty kultu zdobione w szczególny sposób, mające wspomagać lub niwelować działania sił natury.
          Nie dziwi więc fakt, że także dziś, w naszym nowoczesnym i pędzącym przed siebie świecie wciąż chcemy czerpać z pradawnej wiedzy i sięgamy np. po pierwotny kosmiczny alfabet zaklęty w runach, które wyrażają związek człowieka z wszechświatem. Są to bardzo silne energetyczne znaki potrafiące uwolnić z naszej podświadomości potężne siły, mogące odmienić życie.
Szukamy też wizerunków pradawnych bożków, którym nasi pra-pra-pra… dziadowie składali ofiary z ognia i kwiatów…
          Takie rzeczy zawsze pobudzają wyobraźnię i powodują, że chcemy mieć cząstkę tej magicznej energii tylko dla siebie.
          Oto manele – bransolety ze znakami runicznymi oraz różnymi  wizerunkami, które zrobiłam – niektóre na szczególne zamówienie ze ściśle określoną „zawartością graficzną”. Większość z nich ma już swoich właścicieli, którym (mam nadzieję) pomaga.Watro pamiętać, że magia lub inne nie do końca poznane siły naprawdę są wokół nas…
Zapraszam na www.mojemw.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz